חישגד מלכת הלבבות

חישגד מלכת הלבבות

חישגד מלכת הלבבות הוא כרטיס גירוד של מפעל הפיס, המבוסס על דמותה של מלכת הלבבות מהסיפור "אליס בארץ הפלאות" מאת לואיס קרול. הכרטיס כולל 20 איורים של מלכות, כאשר כל איור הוא משחקון.

הפרס הראשון בכרטיס הוא 50,0000 ש"ח. כדי לזכות בפרס הראשון, על השחקן לגלות שלושה איורים של מלכות זהות בקו ישר, אנכית או אופקית.

הפרס השני בכרטיס הוא 333,333 ש"ח. כדי לזכות בפרס השני, על השחקן לגלות שני איורים של מלכות זהות בקו ישר, אנכית או אופקית.

הפרס השלישי בכרטיס הוא 500 ש"ח. כדי לזכות בפרס השלישי, על השחקן לגלות מלכה אחת.

הסיכוי לזכות בפרס הראשון בכרטיס חישגד מלכת הלבבות הוא 1 מתוך 3,333,333.33. הסיכוי לזכות בפרס השני בכרטיס הוא 1 מתוך 33,333.33. הסיכוי לזכות בפרס השלישי בכרטיס הוא 1 מתוך 50.

הכרטיס עולה 20 ש"ח.

להלן מספר טיפים להגדלת הסיכויים לזכות בחישגד מלכת הלבבות:

  • גירדו את האיורים בזה אחר זה, ולא כולם בבת אחת. כך, תוכלו לזכור אילו איורים כבר גירדתם ואילו לא.
  • אם אתם מגלים איור של מלכה, המשיכו לגרד את האיורים בסביבתו. ייתכן שתגלו איור של מלכה נוספת, ובכך תגדילו את הסיכויים שלכם לזכות בפרס הראשון או השני.
  • אם אתם לא רואים איורים של מלכות, אל תתייאשו. ייתכן שהן נמצאות מתחת לשכבה עבה של צבע. המשיכו לגרד עד שתגלו אותן.

חישגד אונליין

ניתן לרכוש כרטיסי חישגד אונליין באתר של מפעל הפיס, או באתרי האינטרנט של חברות צד שלישי המפעילות שירותים של גירוד כרטיסי חישגד.

על מנת לרכוש כרטיס חישגד אונליין באתר של מפעל הפיס, יש להיכנס לאתר ולהירשם כמנוי. לאחר ההרשמה, ניתן לבחור את הכרטיס הרצוי ולרכוש אותו. כרטיס החישגד יישלח לכתובת הדואר האלקטרוני של המנוי.

על מנת לרכוש כרטיס חישגד אונליין באתר של חברה צד שלישי, יש להיכנס לאתר ולפתוח חשבון. לאחר פתיחת החשבון, ניתן לבחור את הכרטיס הרצוי ולרכוש אותו. כרטיס החישגד יישלח לכתובת הדואר האלקטרוני של המנוי.

לאחר רכישת כרטיס החישגד, ניתן לגרד אותו באמצעות המחשב או המכשיר הנייד. גירוד הכרטיס נעשה באמצעות עכבר או אצבע.

במידה והזכיתם בפרס, יש להודיע על הזכייה לחברת מפעל הפיס או לחברת הצד שלישי המפעילה את שירות הגירוד. הזכייה תשוחרר לאחר אישורה של החברה.

להלן מספר יתרונות של רכישת כרטיסי חישגד אונליין:

  • נוחות: ניתן לרכוש כרטיסי חישגד מכל מקום ובכל זמן.
  • חיסכון בזמן: אין צורך לצאת מהבית או לחפש דוכן מפעל הפיס.
  • מגוון רחב של כרטיסים: ניתן לבחור ממגוון רחב של כרטיסי חישגד, כולל כרטיסים חדשים ומיוחדים.

להלן מספר חסרונות של רכישת כרטיסי חישגד אונליין:

  • עלות: עלות הרכישה של כרטיס חישגד אונליין גבוהה מעט יותר מעלות הרכישה של כרטיס חישגד פיזי.

מאמרים נוספים שאולי יענינו אותך

חישגד מזלות

חישגד מזלות: כל מה שצריך לדעת מה זה חישגד מזלות? חישגד מזלות הוא משחק מזל מיידי מבית מפעל הפיס. המשחק מציע מגוון כרטיסים עם פרסים

קרא עוד »

חישגד רולטה

חישגד רולטה: משחק חדש ומלהיב חישגד רולטה הוא משחק חדש מבית מפעל הפיס, המשלב בין עולם הגירוד הקלאסי לבין עולם ההימורים של רולטה. המשחק מציע

קרא עוד »

חישגד מגה כסף

חישגד מגה כסף הוא כרטיס גירוד של מפעל הפיס המציע פרס ראשון של 1,000,000 ש"ח. המשחק עולה 20 ש"ח ויש לו סיכוי זכייה כולל של

קרא עוד »

מנוי פיס

מנוי פיס הוא שירות המאפשר לך להשתתף באופן אוטומטי בהגרלות מפעל הפיס. כמנוי, תיכנס אוטומטית לכל הגרלות הלוטו, כולל הדאבל לוטו, ווינר, ומונו. תקבל גם

קרא עוד »

777 הגרלה

777 הגרלה : כל מה שצריך לדעת על הגרלת מפעל הפיס 777 היא הגרלה יומית של מפעל הפיס, המציעה פרסים כספיים מיידיים. המשחק פשוט יחסית:

קרא עוד »

איך ממלאים לוטו

איך ממלאים לוטו – צעד אחרי צעד כדי למלא טופס לוטו, תחילה עליך לרכוש טופס לוטו בחנות פיצוציות, תחנת דלק או בעמדת מכירה של מפעל

קרא עוד »