חישגד בורסה

חישגד בורסה

חישגד בורסה

חישגד בורסה הוא כרטיס גירוד של מפעל הפיס, המבוסס על שער הבורסה הישראלית. הוא הושק בשנת 2023, והוא אחד הכרטיסים הפופולריים ביותר של מפעל הפיס.

כיצד לשחק

על הכרטיס יש 12 סמלים שונים של מניות, ותחת כל סמל יש מספר. כדי לזכות בפרס, על המשתתף לגרד את הסמל ואת המספר שמתחתיו, ולמצוא שער סגירה שווה או גבוה יותר מהמספר שנמצא מתחת לסמל.

לדוגמה, אם על כרטיס מסוים יש את הסמל של חברת טבע, ומספר 1000 מתחת לסמל, אז המשתתף יזכה בפרס אם שער הסגירה של מניית טבע ביום ההגרלה יהיה שווה או גבוה יותר מ-1000.

פרסים

הפרס הגדול ביותר בחישגד בורסה הוא 1 מיליון ₪, והוא ניתן עבור מציאת שער סגירה שווה או גבוה יותר מהמספר 1000. הפרס השני הוא 6,666.67 ₪, והוא ניתן עבור מציאת שער סגירה שווה או גבוה יותר מהמספר 600.

בנוסף, ישנם פרסים נוספים שניתן לזכות בהם, בהתאם לשערי הסגירה של המניות. לדוגמה, אם שער הסגירה של חברת טבע ביום ההגרלה יהיה שווה או גבוה יותר מ-500, אבל נמוך מ-1000, המשתתף יזכה בפרס בסך 500 ₪.

סיכויים לזכייה

הסיכוי לזכות בפרס הגדול בחישגד בורסה הוא 1 מתוך 2,500,000. הסיכוי לזכות בפרס השני הוא 1 מתוך 6,666.67.

מחיר

הכרטיס נמכר במחיר של 15 ₪.

דוגמאות נוספות

להלן כמה דוגמאות נוספות לדרך שבה ניתן לזכות בפרס בחישגד בורסה:

  • אם על כרטיס מסוים יש את הסמל של חברת אינטל, ומספר 800 מתחת לסמל, אז המשתתף יזכה בפרס אם שער הסגירה של מניית אינטל ביום ההגרלה יהיה שווה או גבוה יותר מ-800.
  • אם על כרטיס מסוים יש את הסמל של חברת בנק הפועלים, ומספר 400 מתחת לסמל, אז המשתתף יזכה בפרס אם שער הסגירה של מניית בנק הפועלים ביום ההגרלה יהיה שווה או גבוה יותר מ-400.

טיפים לזכייה

כדי להגדיל את סיכויי הזכייה בחישגד בורסה, כדאי לבחור מניות של חברות גדולות ויציבות, עם שער סגירה גבוה. כמו כן, כדאי לבחור מניות של חברות שנסחרות בשיעורי תנודתיות נמוכים.

סיכום

חישגד אונליין בורסה הוא משחק הימורים מהנה וממכר, עם סיכויים לזכייה גבוהים יחסית. עם זאת, חשוב לזכור שמדובר בהימורים, וישנם סיכונים הכרוכים בכך.

מאמרים נוספים שאולי יענינו אותך

חישגד מזלות

חישגד מזלות: כל מה שצריך לדעת מה זה חישגד מזלות? חישגד מזלות הוא משחק מזל מיידי מבית מפעל הפיס. המשחק מציע מגוון כרטיסים עם פרסים

קרא עוד »

חישגד רולטה

חישגד רולטה: משחק חדש ומלהיב חישגד רולטה הוא משחק חדש מבית מפעל הפיס, המשלב בין עולם הגירוד הקלאסי לבין עולם ההימורים של רולטה. המשחק מציע

קרא עוד »

חישגד מגה כסף

חישגד מגה כסף הוא כרטיס גירוד של מפעל הפיס המציע פרס ראשון של 1,000,000 ש"ח. המשחק עולה 20 ש"ח ויש לו סיכוי זכייה כולל של

קרא עוד »

מנוי פיס

מנוי פיס הוא שירות המאפשר לך להשתתף באופן אוטומטי בהגרלות מפעל הפיס. כמנוי, תיכנס אוטומטית לכל הגרלות הלוטו, כולל הדאבל לוטו, ווינר, ומונו. תקבל גם

קרא עוד »

777 הגרלה

777 הגרלה : כל מה שצריך לדעת על הגרלת מפעל הפיס 777 היא הגרלה יומית של מפעל הפיס, המציעה פרסים כספיים מיידיים. המשחק פשוט יחסית:

קרא עוד »

איך ממלאים לוטו

איך ממלאים לוטו – צעד אחרי צעד כדי למלא טופס לוטו, תחילה עליך לרכוש טופס לוטו בחנות פיצוציות, תחנת דלק או בעמדת מכירה של מפעל

קרא עוד »